KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6972622
nr 697 2622
Skulptur
Meissen, Man med luta, höjd: 32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 16 maj 2011
kl 17:43:50
700 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.500 kr